Menu

Mesaj inceput de an scolar 2020-2021

Dragi elevi, stimați părinți și colegi,

Bun venit în anul școlar 2020-2021!

Liceul Teoretic ,,Gelu Voievod’’ Gilău este pregătit să facă față provocărilor unei situații singulare și își așteaptă elevii și cadrele didactice cu multe elemente inovatoare, atât în ceea ce privește modul de desfășurare al activității didactice, cat și în privința organizării spațiului interior și exterior, conform normelor stabilite de Ministerul Sănătății și Ministerul Educației și Cercetării.

Vă asigurăm că principala preocupare a echipei manageriale o reprezintă siguranța medicală a elevilor și personalului unității, dar și confortul emoțional al tuturor.

Va dorim, pentru anul școlar 2020-2021, sănătate și performanţe şcolare!

Conducerea

Gradinita Uzina Somesu Rece